DENTAL IMPLANT TREATMENTS

Diş implantları yapay diş kökü görevi görebilen, titanyum alaşımından oluşan biyo uyumlu vidalardır. Antalya, Türkiye’deki Kliniğimizde diş implantı yaptırırken dikkate alınması gereken birkaç nokta vardır.

Öncelikle cerrahımız Hüseyin Aslantürk Türkiye’nin en profesyonel ve deneyimli cerrahlarından biridir. Tüm işlerini yüksek hassasiyetle yapmaya özen gösterir, Şimdiye kadar binlerce hastaya implant tedavisi uygulamıştır .

Implant seçimini yaparken marka seçimleri oldukça önemlidir her bütçeye göre implant markaları bulunmaktadır, fiyat performans olarak en iyi markaları hastalarımıza tavsiye etmekten çekinmiyoruz.

Kliniğimizde dental implant tedavisini yapan tek cerrah Dr. Hüseyin Aslantürk’tür.

Ayrıca Antalya Türkiye’de farklı fiyat aralıklarında dünyanın en iyi dental implant markalarıyla çalışmaktayız . İmplant Fiyatı Avrupa fiyatlarına göre %70 oranlarında daha uygundur .

Diş implantları, diş kökü olarak kullanılabilen ve eksik dişlerin yerine sorunsuz bir şekilde çene kemiğine yerleştirilen titanyumdan yapılmıştır. Diş implantları, kaybedilen dişlerin yerine geçerek doğal dişler gibi çiğneme ve yeme işlevini yerine getirmesini sağlar, doğal diş benzeri bir görünüm sağlar ve böylece hastaların yaşam kalitesini artırır.

Preis für Zahnimplantate in der Türkei, Antalya

Cost of Dental Implant Treatment

AUF DER SUCHE NACH EINER MODERNEN UND ZUVERLÄSSIGEN ZAHNKLINIK IN ANTALYA, TÜRKEI?
ERSTKLASSIGE ZAHNKLINIK YALIN TÜRKEI
Hochwertige Zahnbehandlungen zu erschwinglichen Preisen

Zahnimplantate in der Türkei, Antalya

Wie oft muss ich für eine Zahnimplantatbehandlung nach Antalya in der Türkei reisen?

Dental implant tedavisi için Antalya’ya iki ziyaret planlanmalıdır. İmplantın çene kemiğiyle güçlü bir şekilde bütünleşmesi için bu gereklidir. İmplant ile çene kemiğinin birleşmesi yaklaşık 3 ay sürecektir. Kemik Greftleme veya Sinüs Kaldırma ameliyatlarının gerekli olduğu durumlarda bazı durumlarda iyileşme süreci 6 aya kadar uzayabilmektedir.

Antalya Türkiye Diş İmplantı Maliyeti, diş implantlarının markasına, hastanın implant tedavisini gerektiren diş durumuna ve uygulanan teknolojiye bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Diş implantlarının maliyeti, implantın boyutu ve şekli, implantların ne zaman ve nerede uygulanacağı hastanın diş ihtiyacına göre değişiklik gösterecektir.

Diş implantı hastalarının daha spesifik ihtiyaçlarını karşılamak için diş hekimleri, hastaların ihtiyaçlarına en uygun maliyetli çözümleri bulmaya çalışabilir. Diş implantlarının maliyeti, diş ücretleri ve her hastaya özel olarak uygulanacak operasyonların maliyeti ile doğrudan ilişkilidir.

Antalya Türkiye’de YALIN diş İmplantı olarak tek bir implantın maliyeti birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenler hiç şüphesiz diş implantının türü ve yerleştirilmesi gibi çeşitli faktörlerden kaynaklanmaktadır. Genel olarak diş implantı fiyatları, implantın türüne, implant yerleştirme sürecinin karmaşıklığına, implant yerleştirilmesi için gereken diğer tedavi ve tıbbi cihazların maliyetlerine ve implantın türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Diş implantlarının maliyeti her bireyin durumuna göre belirlenir ve diş hekimimizin önerdiği tedavilere göre değişiklik gösterebilir.

Treatment Method for Teeth Implants

Türkiye Antalya Diş İmplantları, diş kayıplarının estetik ve fonksiyonel olarak giderilmesi için kullanılan kalıcı bir tedavi yöntemidir.
Tedavi sürecinde;
Uygun prosedürlerin hastaya aktarılması için aşağıdaki adımları atıyoruz.

• Röntgen ve 3D tomografi çekimi
• Uygun implant tipinin seçilmesi

Diş implantı, diş kaybını gözle görülür şekilde gidermenin yanı sıra dişin yerini alan titanyum vidayla çene kemiğine kök görevi görür. Bu vida vücutta herhangi bir yabancı madde olarak görülmez ve diş implantının yerinde kalmasını sağlar.

Kliniğimizde  diş implantları genellikle bir kapsül içine yerleştirilen ve çene kemiğine sabitlenen titanyum vidalar kullanılarak gerçekleştirilir. Bu vidayı çene kemiğine sabitleyen cerrahi işlem, diş implantlarının başarılı bir şekilde yerleştirilmesinin ve çene kemiğinin sağlıklı kalmasının en etkili yoludur. Cerrahi işlemin sonunda diş implantları çene kemiğine bağlanarak dişin normal fonksiyonlarına kavuşmasını sağlayacaktır.
Diş implantlarının başarılı bir şekilde uygulanabilmesi için potansiyel hastaların öncelikle  Doktorumuz  tarafından muayene edilmesi gerekir. Bu muayenede çene kemiğinin ciddiyeti, yeterince güçlü ve implant yerleştirilmesine uygun olup olmadığı değerlendirilir. Diş implantlarının başarılı bir şekilde yerleştirilmesi için sağlıklı bir çene kemiğine sahip olmak çok önemlidir.

 İmplant Ameliyatı Acıtır mı?

Doktorlarımız diş implantı diş ameliyatlarını lokal anestezi altında gerçekleştirmektedir, dolayısıyla işlem sırasında herhangi bir ağrı veya rahatsızlık yaşanmamaktadır. Ancak implant ameliyatı sonrasında hafif bir ağrı hissedebilirsiniz ve bu ağrı diş hekiminin vereceği ağrı kesici ile 1-2 gün içerisinde geçecektir.

Steps of Dental Implant Treatment 

İmplant tedavisi iki genel aşamada yapılabilir. İlk aşamada implantın çeneyle uyumlaştırılması cerrahi operasyondur. İkinci aşama ise üst bakımın çeneye kaydedilmesinden sonra implantın yani kronun üzerine yapıştırılmasıdır.

Kliniğimizde  cerrahi operasyon sırasında implant, lokal anestezi altında yaklaşık 15-20 dakika sürer. İmplant operasyonu sırasında herhangi bir ağrı yaşanmaz. İmplant üretim süreci ve kritik aşama implantın çene protokolüne göre değişir ve iyileşme süresi 2-3 ay kadardır.

Birkaç denemeden sonra alınan ölçülerle kalıcı diş protezleri implantlara takılır ve tedavi süreci tamamlanır.

 Diş implantı çoğu diş tedavisi için mükemmel bir çözüm sunar. Diş implantları köklerinizi çenenize yerleştirmek için kullanılan titanyumdan oluşur. Diş implantları yerinde kalıcı çözüm sağlayan ve diş kayıplarını önleyebilen bir seçenektir. Diş implantları diş çürüklerini ve diş eti hastalıklarını önleyebilir ve ağız sağlığınızın korunmasına yardımcı olabilir.

Diş implantları aynı zamanda çenenizi eski haline getirecek ve dudaklarınızın güzel görünmesini sağlayacak, dişlerinizin sadece görünümünü değil, fonksiyonunu da iyileştirecek kalıcı bir görünüm sağlayabilir. Diş implantlarının yerleştirilmesi diş hekiminiz tarafından yapılan bir işlemdir ve genellikle anestezi kullanılarak gerçekleştirilir. Diş implantlarının yerleştirilmesi birkaç saat sürebilir ancak bu süreçte doktorunuz implantın güvenli ve verimli bir şekilde yerleştirilmesini sağlamaya çalışacaktır.

Zahnimplantate für den gesamten Mund in Antalya, Türkei

Adsiz tasarim 1

Our Surgeon Huseyin Aslanturk and His Wife Dr. Gozdem Aslanturk

Türkiye’de diş implantları, güvenilir diş kliniğimiz dünyanın en iyi implant markalarını kullanarak çok sayıda diş implantı işlemini gerçekleştirmektedir. Uygun fiyat ve üst düzey müşteri memnuniyeti sağladığımız için YALIN DİŞ KLİNİĞİ’ni tercih edebilirsiniz.

Türkiye’deki hastalarımıza implantların üst yapısı olarak zirkon kaplama ve metal desteği sağlıyoruz . Antalya’da bulunan Yalın Diş Kliniği, diş hekimlerine yaptığı yatırımlarla bu hizmete büyük yatırım yapıyor. Her ay yüzlerce kişiye uygulanan implant tedavileri sonucunda %100 başarı oranına ulaşıyoruz.

Diş Kliniği ekibimiz Antalya Türkiye’deki YALIN Diş Merkezi alanında kaliteli hizmet sunmak için çok çalışıyor. İngiltere ve Avrupa’daki kliniklere göre daha kapsayıcı hizmetler veriyoruz, Hastalarımıza verdiğimiz güvenin haklı memnuniyetini yaşarken, emin adımlarla ilerlememize devam ediyoruz.

ERSTKLASSIGE YALIN-ZAHNIMPLANTATE IN DER TÜRKEI ANTALYA
Hochwertiges Zahnimplantat zu erschwinglichen Preisen

Komplettangebote für Zahnimplantate in der Türkei 3 2

Was ist nach einer Implantation zu tun?

Die Person, die sich einer Implantation unterziehen muss, sollte darauf achten, nach der Operation weiche, nicht zu heiße und nicht zu kalte Speisen und Getränke zu sich zu nehmen oder zu trinken.
Mundpflege, Mundspülung und Zähneputzen sollten unmittelbar nach der Mahlzeit erfolgen, wie von Ihrem Arzt empfohlen.
In den ersten 48 Stunden unmittelbar nach der Implantation kann es zu normalen und normalen Blutungen aufgrund von Leckagen kommen. Das ist völlig normal. Um das Blutungsrisiko zu verringern, sollten wir jedoch unmittelbar nach der Implantation nicht mit heißem Wasser duschen, Arbeiten und Bewegungen vermeiden, die übermäßige Kraft erfordern, und den Kopf nicht zu stark neigen.

Angesichts der negativen Auswirkungen des Rauchens auf das Implantat wäre es für den Implantatpatienten von Vorteil, mit dem Rauchen aufzuhören, insbesondere im ersten Monat nach der Implantation, da es die Sauerstoffmenge im Gewebe verringert und den Heilungsprozess verzögert.

In Summe; In der ersten Woche nach einer Zahnimplantatoperation sollte an die Nahrungsaufnahme gedacht werden. Nach den Mahlzeiten sollten Sie die von Ihrem Arzt empfohlene Mundpflege durchführen. Nach dem Eingriff ist mit Blutungen und Undichtigkeiten zu rechnen. Die Gesundheit Ihres Implantats sollte sich jedoch an die Empfehlungen Ihres Arztes halten, um das Risiko übermäßiger Blutungen zu verringern.

Darüber hinaus wird empfohlen, im ersten Monat nach der Zahnimplantat-Operation nicht zu rauchen, und die nötige Sensibilität in dieser Hinsicht kann Ihren Heilungsprozess erleichtern.
Durch die Befolgung bestimmter Empfehlungen können Patienten den Zeitaufwand für Implantatbehandlungen deutlich verkürzen und so in kürzerer Zeit zu dauerhaften Zähnen gelangen.

PLANEN SIE JETZT IHRE ZAHNBEHANDLUNG

Kostenlose Beratung
Zahnpflege in Antalya Türkei 4

EXKLUSIVE VORTEILE

 • Live-Hilfe rund um die Uhr
 • Kostenlose Beratung
 • Kostenloses Röntgen
 • FDA-zugelassen
 • Professionelles Team
 • Lebenslange Garantie
 • Transparente Preispolitik
 • Modernste Ausrüstung
 • Zugewiesener Patientenkoordinator
 • Hotel und Transport inklusive

WIE WIR ARBEITEN

 • 1

  Wenden Sie sich an unseren Patientenkoordinator

 • 2

  Planen Sie Ihre individuelle Behandlung

 • 3

  Planen Sie Ihre Behandlung

 • 4

  Planen Sie Ihren Flug und Ihr Hotel

 • 5
  Begrüßung und VIP-Transfers
FDA-zugelassen
 • Live-Hilfe rund um die Uhr
 • Kostenlose Beratung
 • Kostenloses Röntgen
 • FDA-zugelassen
 • Professionelles Team
 • Lebenslange Garantie
 • Transparente Preispolitik
 • Modernste Ausrüstung
 • Zugewiesener Patientenkoordinator
 • Hotel und Transport inklusive

EXKLUSIVE VORTEILE

FDA-zugelassen

WIE WIR ARBEITEN

 • 1

  Wenden Sie sich an unseren Patientenkoordinator

 • 2

  Planen Sie Ihre individuelle Behandlung

 • 3

  Planen Sie Ihre Behandlung

 • 4

  Planen Sie Ihren Flug und Ihr Hotel

 • 5
  Begrüßung und VIP-Transfers

Klinikzertifizierungen

Wir sind stolz darauf, das „International Health Tourism Authorization Certificate“ zu besitzen, das unser Engagement für die Einhaltung der höchsten Standards und Vorschriften für die Behandlung internationaler Patienten unterstreicht.